Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed eu tellus at arcu luctus mollis. Aenean luctus sem eu dui rutrum hendrerit. Morbi facilisis tincidunt diam, ac congue magna ornare quis. Vivamus molestie purus a justo dapibus cursus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Aliquam erat volutpat. Phasellus quis lectus nisi, ut mattis urna. Nam mattis scelerisque luctus.
 
Arad, Luxenburg and Co., Law Offices
 
Israel -      Tel-Aviv Offices
Tel:            (972) 3 6915440
Facsimile: (972) 3 6915777


Triangle Tower, Floor 28
3 Azrieli Center
Tel-Aviv 67023
ISRAEL

 
E-mails:
 
info@arad-luxenburg.com
Office
 
secretary@arad-luxenburg.com
Secretary
 
arad@arad-luxenburg.com
Meir (Michel) Arad

alon@arad-luxenburg.com

Alon Luxenburg
 

rafi@arad-luxenburg.com
Rafi Haimovitz
 
emily@arad-luxenburg.com
Emily Dimant
 
israel@arad-luxenburg.com
Israel Berger
 
shalom@arad-luxenburg.com
Shalom Sahar
 

Contact us
Israel - Tel-Aviv Offices
Tel: (972) 3 6915440
Facsimile: (972) 3 6915777
Triangle Tower, Floor 28
3 Azrieli Center
Tel-Aviv 67023, ISRAEL
בניית אתרים  www.webclick.co.il